W naszej firmie pracujemy zespołowo na nasze sukcesy. Każdy z Pracowników ma swój cenny wkład w rozwój Firmy, co widać po zrealizowanej ilości projektów.

Jesteśmy Zespołem, który świetnie radzi sobie z wyzwaniami stawianymi przez Inwestorów, a to wszystko dzięki wysokiemu zaangażowaniu oraz umiejętnemu wykorzystaniu doświadczenia naszej kadry inżynieryjnej.

Trzonem naszej Firmy są inżynierowie budownictwa i osoby z takim wykształceniem w głównej mierze zatrudniamy. W swoich szeregach mamy także inżynierów branży sanitarnej i elektrycznej. W biurze projektowym zatrudniamy również Projektantów konstrukcji, Projektantów instalacji branżowych, Asystentów Projektantów, Architektów, Młodszych Architektów, Specjalistów ds. kosztorysowania. Nie brakuje nam również specjalistycznego zaplecza administracyjno-księgowego, które jest nieodzownym wsparciem prowadzonego biznesu.

Rozwój w strukturach Firmy

W naszej Firmie promujemy pracowników, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje razem z nami. Chętnie wspieramy szkoleniami, które są pomocne przy realizacji kolejnych wyzwań, dajemy również możliwość awansu oraz wzięcia odpowiedzialności za powierzony obszar działania.

Benefity, które oferujemy to:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Proces rekrutacyjny

Krok 1. Aplikacja na ofertę pracy

Krok 2. Wybór odpowiednich kandydatów

Krok 3. Rozmowa telefoniczna

Krok 4. Rozmowa z Przełożonym i Specjalistą ds. HR

Krok 5. Decyzja o zatrudnieniu i złożenie oferty pracy

Krok 6.  Witamy w Zespole!

Jeśli jesteś zainteresowana(y) pracą w strukturach naszej Firmy, napisz do naszego Działu Personalnego, adres e-mail: rekrutacja@kome-polska.pl